top of page
xxxx.png

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin Elektrikli Araç Platformu

Elektriğin gücünü hisset.

E-Arac360 platformu, günümüzde elektrikli araç pazarının dünyadaki hızlı yükselişi il birlikte ülkemizde artan elektrikli araç pazar ihtiyaçlarını karşılamak, toplumumuza elektrikli araçlar konusunda bilgi vermek ve bu alanlarda faaliyet göstermek amacıyla 2021 yılında kurulmuştur. Dijitalleşen dünya ile birlikte insanların tüm ihtiyaçlarını dijital platformlar aracılığıyla çözüme kavuşturması bu platformun kurulumunda en önemli etken olmuştur.

 

Vizyonumuz, Türkiye'nin en çok tercih edilen elektrikli araç bilgi edinme ve hizmet platformu olmaktır. 

 

Misyonumuz, Giderek gelişmekte olan elektrikli araç ekosistemini geliştirerek yurt içinde tanıtımına yardımcı olmak, dünyadaki yenilikçi elektrikli araç çözümlerini yurtiçine aktarmak ve en güncel elektrikli araç bilgilerini kaynağından toplum ile paylaşmaktır.

 

Stratejlerimiz;

  • Elektrikli araç dünyasındaki kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerini,  kolay ve hızlı bir biçimde karşılayabilen bir marka olmak. 

  • Elektrikli araçlar konusunda, kullanıcılarına en güncel bilgi ve hizmetleri sunarak bilinilirliğimizi arttırmak.

 

  • Sektörde yer alan farklı paydaşlarla bir araya gelerek bu ekosistemin gelişimini sağlamak ve elektrikli araç pazarında daha geniş bir kitleye hitap etmek.

  • Güvenilir, ilkeli, kullanıcı memnuniyeti odaklı ve kendini devamlı yenileyerek ülkemize katma değeri ve teknolojisi yüksek çözümler kazandıran bir dijital platform hedeflenmektedir.

Tarihçemiz

Ekibimizle Tanışın

Meet the Team

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

WhatsApp Image 2021-03-18 at 17.10.15.jp

İbrahim ŞENER

Kurucu Ortak

20200720_161049.jpg

Ömer Melih SAĞLAM

Kurucu Ortak

20210516_121018_edited.jpg

Numan SAĞLAM

  • Grey LinkedIn Icon

Teknoloji Yöneticisi - CTO 

bottom of page